Dvoulůžkové apartmány s mezonetem České Budějovice: 55 - 88 m²

VYBRAT UBYTOVÁNÍ
|
Dvoulůžkové apartmány s mezonetem České Budějovice: 55 - 88 m²

Tyto atypické mezonetové apartmány se nachází zpravidla v nejvyšším, třetím patře budov a jsou vybavené klimatizací. I po rekonstrukci si tyto apartmány zachovaly mnohé z původních prvků, jako jsou například dřevěné trámy, které v kombinaci s moderním designem vytváří útulný prostor. Střešní a svislá okna bohatě osvětlují celý prostor apartmánu a poskytují krásné výhledy na střechy okolních historických budov i na samotnou Černou věž.

Apartmán je dispozičně řešený jako otevřený koncept obývacího pokoje, jídelny a kuchyňského koutu. V obývacím pokoji je pohodlná designová pohovka, příjemný koberec, praktický konferenční stolek a satelitní LCD televize. Kuchyně je kompletně vybavená spotřebiči (sklokeramická varná deska, mikrovlnná trouba, lednice s mrazákem), nádobím a dostatečným pracovním prostorem.

V ložnici se nachází pohodlná manželská postel či dvě oddělené postele. Nechybí ani pracovní stůl a šatní skříň. Mramorová koupelna je zařízena sprchovým koutem nebo vanou, toaletou, kosmetikou a vysoušečem vlasů. V každém apartmánu je k dispozici vlastní pračka a pantofle.

Samozřejmostí je Wi-Fi připojení k internetu.

REZERVACE SPECIÁLNÍ NABÍDKY