Rezervace

UBYTOVÁNÍ ČESKÉ BUDĚJOVICE

UBYTOVÁNÍ V KOMFORTNÍCH APARTMÁNECH

 

V Residenci U Černé věže si můžete vybrat mezi 37 plně vybavenými apartmány s kapacitou 90 lůžek. Plošná výměra apartmánů je od 32 do 160 m².

Studia České Budějovice: 32 - 45 m²

Studia jsou kompletně zařízené garsoniéry s vlastní předsíní vybavenou věšákem, botníkem, prostornou šatní skříní / šatnou a pantoflemi. Obytná místnost je vybavena pohodlným koženým sofa, konferenčním stolkem a satelitní LCD televizí. Kuchyňská linka je kompletně zařízena, nechybí zde spotřebiče (sklokeramická varná deska, mikrovlnná trouba, lednice s mrazákem), nádobí a dostatečný pracovní prostor. Veškerý komfort luxusně zařízeného bytu doplňuje prostorná koupelna provedená v přírodním mramoru s vanou, pračkou, vysoušečem vlasů a kosmetikou.

Samozřejmostí je Wi-Fi připojení k internetu.

Dvoulůžkové apartmány České Budějovice: 38 - 62 m²

Dvoulůžkové apartmány jsou moderně a prakticky vybavené byty, ideální pro pár nebo dvě osoby – lůžka lze uspořádat odděleně či jako dvojlůžko. Obývacímu prostoru dominuje designová pohovka s konferenčním stolkem, nechybí ani satelitní LCD televize. Na obývací prostor volně navazuje jídelní část s kompletně vybavenou kuchyní (sklokeramická varná deska, mikrovlnná trouba, lednice s mrazákem), včetně nádobí a dostatečného pracovního prostoru. Ve většině apartmánech je i myčka nádobí.

Ložnice je zařízena prostornou manželskou postelí a pro páry s dítětem do tří let můžeme zdarma přidat dětskou postýlku s ohrádkou. Moderní koupelna je provedena v přírodním mramoru se sprchovým koutem nebo vanou, toaletou, kosmetikou a vysoušečem vlasů. V každém apartmánu je dostatek úložného prostoru pro šatstvo nebo samostatná šatna a pantofle.

Samozřejmostí je Wi-Fi připojení k internetu.

Dvoulůžkové apartmány s mezonetem České Budějovice: 55 - 88 m²

Tyto atypické mezonetové apartmány se nachází zpravidla v nejvyšším, třetím patře budov a jsou vybavené klimatizací. I po rekonstrukci si tyto apartmány zachovaly mnohé z původních prvků, jako jsou například dřevěné trámy, které v kombinaci s moderním designem vytváří útulný prostor. Střešní a svislá okna bohatě osvětlují celý prostor apartmánu a poskytují krásné výhledy na střechy okolních historických budov i na samotnou Černou věž.

Apartmán je dispozičně řešený jako otevřený koncept obývacího pokoje, jídelny a kuchyňského koutu. V obývacím pokoji je pohodlná designová pohovka, příjemný koberec, praktický konferenční stolek a satelitní LCD televize. Kuchyně je kompletně vybavená spotřebiči (sklokeramická varná deska, mikrovlnná trouba, lednice s mrazákem), nádobím a dostatečným pracovním prostorem.

V ložnici se nachází pohodlná manželská postel či dvě oddělené postele. Nechybí ani pracovní stůl a šatní skříň. Mramorová koupelna je zařízena sprchovým koutem nebo vanou, toaletou, kosmetikou a vysoušečem vlasů. V každém apartmánu je k dispozici vlastní pračka a pantofle.

Samozřejmostí je Wi-Fi připojení k internetu.

Dvoulůžkové apartmány s mezonetem a terasou České Budějovice: 55 - 73 m²

Dvoulůžkové mezonetové apartmány s klimatizací a terasou jsou oblíbenou možností ubytování pro pár nebo dvě osoby. Sami budete překvapeni, jakou oázu klidu můžete nalézt přímo uprostřed Českých Budějovic. Apartmán je koncipován jako otevřený prostor tvořený obývacím pokojem, jídelnou a kuchyňským koutem.  Obývací části dominuje kožená pohovka s křeslem, konferenčním stolkem a satelitní LCD televizí. Dále je zde umístěn prostorný jídelní stůl, pracovní stůl a kompletně zařízená kuchyně (sklokeramická varná deska, mikrovlnná trouba, lednice s mrazákem), včetně nádobí a dostatečného pracovního prostoru. Nechybí zde ani dostatek úložného prostoru pro šatstvo, věšák s botníkem a pantofle.

Ložnici dominuje postel, jejíž dispozici lze měnit z manželské postele do dvou oddělených lůžek.

Mramorová koupelna je zařízena sprchovým koutem nebo vanou, toaletou, kosmetikou a vysoušečem vlasů. V každém apartmánu je k dispozici vlastní pračka.

Samozřejmostí je Wi-Fi připojení k internetu.

Čtyřlůžkové apartmány (dvě samostatné ložnice) České Budějovice: 49 - 84 m²

Residence U Černé věže nabízí 3 čtyřlůžkové apartmány.

Každý z nich má u vstupu prostornou halou, kde nechybí botník s věšákem a pantoflemi. Vedou odtud dveře do místnosti s WC a dveře do koupelny. Hlavní obývací prostor je prosvětlený díky velkým oknům. Kuchyně je kompletně vybavená spotřebiči (sklokeramická varná deska, mikrovlnná trouba, lednice s mrazákem), nádobím a dostatečným pracovním prostorem.

Interiér je moderně řešen a pohodlně zařízen. Nechybí rodinný jídelní stůl, designová pohovka s konferenčním stolkem a satelitní LCD televize.

Ložnici dominuje manželská postel a pro páry s dítětem do tří let můžeme zdarma přidat dětskou postýlku s ohrádkou. V každém ze čtyřlůžkových apartmánů je vestavěná „walk-in“ šatna. Moderní koupelna je provedena v přírodním mramoru a vybavena vanou se skleněnou zástěnou, pračkou, kosmetikou a vysoušečem vlasů.

Samozřejmostí je Wi-Fi připojení k internetu.

Čtyřlůžkové apartmány s mezonetem (dvě samostatné ložnice) Č. Budějovice: 70 - 95 m²

V Residenci najdete 3 mezonetové čtyřlůžkové apartmány. Prostorné mezonetové apartmány se dvěma ložnicemi, stylově zařízené elegantním nábytkem se nacházejí ve třetím poschodí. Působivý charakter interiéru je umocněn dřevěným trámovím pod vysokými stropy. Ve spodním patře je obývací pokoj s kuchyní, vybavený moderní koženou pohovkou s křeslem a konferenčním stolkem. V apartmánu je také umístěn prostný jídelní a pracovní stůl. K vybavení patří satelitní LCD televize. Na obývací část volně navazuje jídelní prostor a plně zařízená kuchyně (sklokeramická varná deska, mikrovlnná trouba, lednice s mrazákem), včetně nádobí a dostatečného pracovního prostoru. Nechybí zde ani dostatek úložného prostoru pro šatstvo či věšák s botníkem a pantoflemi. Moderní koupelna je provedena v přírodním mramoru a vybavena vanou nebo sprchovým koutem se skleněnou zástěnou, kosmetikou a vysoušečem vlasů. Samozřejmostí je Wi-Fi připojení k internetu.

Čtyřlůžkový apartmán s mezonetem a terasou (2 samostatné ložnice): 56 - 90 m²

Čtyřlůžkové apartmány s mezonetem a terasou nabízejí velmi luxusní možnost ubytování pro rodinu nebo skupinu přátel. Některé z nich jsou vybaveny klimatizací. Prostorné terasy jsou vhodné pro klidnou a příjemnou siestu s výhledem přímo na samotné centrum města.

V interiérech těchto apartmánů je zachováno původní trámoví. Obývací prostor je vybaven pohodlnou koženou sedačkou s konferenčním stolkem navazující na kuchyňskou část, ke které patří jídelní stůl a kompletní vybavení (sklokeramická varná deska, mikrovlnná trouba, lednice s mrazákem), včetně nádobí a dostatečného pracovního prostoru. Postele v samostatných ložnicích mohou být uspořádány jako manželská nebo samostatná lůžka. Samozřejmostí těchto apartmánů je dostatek úložného prostoru pro šatstvo, botník s věšákem a pantoflemi, pračka a pracovní stůl. Prostorná mramorová koupelna je vybavena vanou nebo sprchovým koutem, kosmetikou a vysoušečem vlasů.

Samozřejmostí je Wi-Fi připojení k internetu.

TOP family suite s lodžií či terasou (dvě samostatné ložnice): 110 - 137 m²

Nejprostornější apartmány, které Residence U Černé věže nabízí.

TOP family suite číslo 323: 110 m²

Do tohoto apartmánu vstupujete přes prostornou předsíň se šatnou a lodžií s výhledem do klidného dvora. Obývací pokoj je vybaven velkou rohovou sedačkou s konferenčním stolkem, satelitní LCD televizí a pracovním stolem s vlastním osvětlením. Kuchyně je zcela samostatná a kompletně zařízená (sklokeramická varná deska, mikrovlnná trouba, lednice s mrazákem), včetně nádobí, dostatečného pracovního prostoru a jídelního stolu. Součástí tohoto apartmánu jsou dvě samostatné ložnice a dvě koupelny s WC.

TOP family suite číslo 334: 137 m²

Mezonetový apartmán s terasou a předsíní vybavenou botníkem, věšákem a pantoflemi. Obývací prostor je vybaven pohodlnou rodinnou pohovkou s křesly, konferenčním stolkem a satelitní LCD televizí. Součástí je kompletně vybavená kuchyně (sklokeramická varná deska, horkovzdušná trouba, mikrovlnná trouba, lednice s mrazákem), včetně nádobí, dostatečného pracovního prostoru a jídelního stolu.  Z obývacího prostoru se vchází na terasu a do dvou samostatných ložnic, přičemž jedna z nich disponuje šatnou. Nechybí ani prostorná moderní mramorová koupelna se sprchovým koutem, kosmetikou a vysoušečem vlasů.

Samozřejmostí je Wi-Fi připojení k internetu.

TOP view dvoulůžkový apartmán s výhledem na historické centrum města: 160 m²

Dvoulůžkový apartmán TOP view nabízí neopakovatelný výhled na Černou věž a historické centrum Českých Budějovic. Prostorná předsíň je vybavena vestavěnými skříněmi a pantoflemi. Obývací prostor nabízí pohodlnou koženou sedačku, ze které je krásný výhled díky prosklené stěně. Nechybí satelitní LCD televize, konferenční stolek a pracovní stůl.  Kuchyně je plně vybavená (sklokeramická varná deska, mikrovlnná trouba, lednice s mrazákem), včetně nádobí, dostatečného pracovního prostoru a jídelního stolu. Ložnice je zařízená pohodlnou manželskou postelí a vchází se odtud na  prostornou terasu s nábytkem k posezení a relaxaci. Prostorná koupelna je zcela oddělena od WC a je vybavena vanou, pračkou, kosmetikou a vysoušečem vlasů.

Výhodou je klimatizace v obývacím prostoru. Tento apartmán bývá často využíván pro romantické pobyty i jako novomanželské apartmá.

Samozřejmostí je Wi-Fi připojení k internetu.


Simple Tigra Calendar

Garance nejnižší ceny

Datum příjezdu: 
Datum odjezdu: 

Doplňkové služby: 

 • CHECK-IN: 14:00-20:00, CHECK-OUT: do 10:30
 • SNÍDANĚ: PO-PÁ 7:00-9:30, SO-NE: 8:00-10:00
 • RECEPCE: PO-NE 8:00-20:00
 • ÚKLID: denně v ceně pobytu (dle požadavků hosta)
 • PŘISTÝLKA: 350 Kč/noc (včetně snídaně)
 • POPLATEK ZA PSA: 150 Kč/noc (Ve výjimečných případech stanovených vnitřními směrnicemi hotelu si recepční může vyžádat vratnou kauci ve výši 5000 Kč.)
 • PARKOVÁNÍ: v blízkosti hotelu v parkovacím domě, cena CZK 150,- / noc / auto
 • PLATBA: v CZK/ EUR / kartou (VISA, MC, EC)

Výhody ubytování u nás: 

 • Klidné ubytování v centru Českých Budějovic
 • Historické památky v blízké dochozí vzdálenosti
 • Nejlepší kvalita bydlení za příznivou cenu
 • Příjemné domácí prostředí v úplném centru Českých Budějovic
 • Mnoho variant ubytování: od garsonky po luxusní apartmán se dvěma ložnicemi, mezonetem a terasou 
 • Možnost parkování na soukromém pozemku 
 • Bohaté snídaně formou bufetových stolů
 • Celý hotel je nekuřácký 

Všechny ubytovací prostory Residence U Černé věže (včetně chodeb) jsou striktně nekuřácké.

Apartmány v centru Českých Budějovic jsou vybaveny LCD televizí se satelitními programy a rádiem, pevným internetovým připojením, kvalitním pokrytím Wi-Fi, příjemným posezením s designovou pohovkou nebo pohodlnými křesly, jídelním i pracovním stolem. Relaxaci si vychutnáte v luxusní a prostorné koupelně provedené v dlažbě z přírodního kamene, kde nechybí vysoušeč vlasů či pračka. Dále je Vám plně k dispozici kompletně zařízená kuchyně s lednicí s mrazákem, mikrovlnnou troubou, rychlovarnou konvicí nebo sklo keramická varná plocha. Nechybí zde ani nádobí i pro složitější vaření nebo můžete využít gastronomických služeb Restaurace NAŠE FARMA.

Samozřejmostí je dostatek úložného prostoru pro šatstvo, osušky a ručníky, kosmetické prostředky, hotelové pantofle či ošatka s kávou a čajem pro ještě větší komfort při pobytu u nás.